Виїзна діагностика LEXUS
Виїзна діагностика LEXUS

Багато хто, напевно, згоднен з тим, що автомобілі Лексус є одними з найдорожчих і презентабельних на сьогоднішній день. І якщо покупку нової машини дозволити собі може не кожен житель України, то авто з пробігом завжди доступние цілеспрямованим людям, що мають стабільний дохід.


Проте, ні для кого не є секретом той факт, що вибір такого транспортного засобу - це процес не легкий та дуже відповідальний. Спритні продавці мріють продати автомобіль дорожче, ніж він коштує фактично. Будьте впевнені, вони не сильно турбуютьсяро те, що покупцеві доведеться надалі вкласти в нього чималу суму коштів. А як перевірити автомашину на угон / розшук, ДТП і т.п.?

Всі необхідні вам послуги надає один з перших в Україні сервісів виїзної діагностики «Carlife». Про їх переваги ми зараз і поговоримо. Отже, перед покупкою машини увагу слід звернути на унікальний сімнадцятизначний номер, який фахівці називають ВІН-кодом


У перелік послуг, що надаються нашим сервісом, входять:


Безкоштовна розшифровка vin-коду Lexus. Ввівши дані в спеціальне віконце, ви отримаєте досить корисну інформацію про те чи інше авто. На даному етапі можна визначити: марку і модель, тип кузова, модифікацію транспортного засобу, об'єм двигуна, тип КПП, модельний рік, серію ДВС і багато іншого. Отримати вищезгадані дані у нас може будь який автолюбитель!


ВІН-код  Лексуса компанія «Carlife» пропонує розшифрувати і більш докладно. Наприклад, якщо ви скористаєтеся детальною (платною) перевіркою номера, то ми можемо вам повідомити: оригінальний колір кузова, рік випуску ТЗ, тип палива, вік автомобіля, а також такі деталі, як, наприклад, чи було встановлено на заводі ГБО? На даному етапі нами виявляється кількість дорожньо-транспортних пригод (або їх відсутність), в які потрапила машина в минулому. Величезне значення грає і перевірка на угон / розшук.


Виїзна автодіагностика. Дана послуга дуже популярна серед тих людей, яким незнайомий ні принцип роботи автомобіля, ні основні вузли та системи. Таким чином, щоб не купити «кота в мішку», вони повинні заручитися допомогою досвідченого фахівця, який вкаже на наявні недоліки (видимі й приховані дефекти, поломки, іржа). Замовляйте дану послугу у нас і отримуйте звіт «Carlife» у подарунок!


Однак хотілося б зазначити, що виїзна діагностика особливо ефективна в сукупності з розшифровкою vin-коду Lexus, бо тільки так можна придбати по-справжньому якісний автомобіль з пробігом. До речі, в залежності від моделі транспортного засобу та його комплектації, він-код може знаходитися на верхній частині колісної арки (правію, передній) або ж на приборному щитку.

Запчастини для автомобілів Лексус не тільки дорогі, а й досить дефіцитні. Саме тому, від того, в якому стані машину ви купите, і залежатимуть подальші витрати.


5 з 5 (31 голосів)