Перевірка VIN Audi
Перевірка VIN Audi

Автомобілі Ауді, згідно з прийнятими в кінці 70-х років законам, володіють унікальним кодом, який може бути розшифрований досвідченими фахівцями. З якою метою це робиться? Навіщо виробник наносить код у найрізноманітніші місця транспортного засобу?


Незважаючи на те, що підробка vin-коду - це процедура дуже «відповідальна» і складна, зловмисники справляються з цим завданням без особливих зусиль. Саме тому, всі українці повинні в першу чергу пам’ятати про це, щоб не попастися шахраям на гачок.  Убезпечити повною мірою вам допоможе перевірка він-коду ауді в одному із спеціалізованих сервісів вашого міста (по інтернету).


У автомобілів Ауді (залежно від тієї чи іншої моделі) він-код розташовується на панелі, на лонжеронах, між «чорним ящиком» і грубкою, АКБ і моторним відсіком. Виявити його ви можете і самі, але краще, звичайно, щоб це робив фахівець. Після виявлення коду, його піддають ретельній розшифровці, а потім формують остаточні висновки, відповідно даного автомобіля.

Наш діагностичний сервіс «Carlife» готовий запропонувати всім бажаючим автомобілістам великий спектр послуг. Це і розшифровка vin audi, і виїзна діагностика, і багато іншого. Особливо ефективними, звичайно, є комплексні заходи перевірки транспортного засобу на угон / розшук, ДТП та інші.


Ми пропонуємо вам два варіанти. Перший є абсолютно безкоштовним, причому скористатися даною послугою можуть як резиденти, так і нерезиденти України. Однак слід зазначити, що таким чином вам вдасться виявити лише загальні відомості про автомобіль. Наприклад, ви дізнаєтеся тип свого транспортного засобу, кількість дверей, місце складання, країну походження (Ауді збирають не тільки в Німеччині, але і в Іспанії і т.п.), модельний рік і багато іншого.

При повній перевірці vin-коду audi фахівцям вдається отримати більшу кількість інформації. Своїм клієнтам ми в кінцевому підсумку надаємо звіт, в якому вказано і рік випуску ТЗ, і тип кузова, його колір, а також наявність ГБО, тип рекомендованого палива та обсяг вашого ДВС. Загалом, якщо ви хочете бути впевненими в позитивному результаті, слід замовляти у нас повну розшифровку він-коду Ауді.


Необхідно також зазначити, що зовсім не завадить перевірити запропонований вам автомобіль на кількість ДТП, зафіксованих будь-коли протягом всього терміну його експлуатації. Однак, зазначимо, що ми працюємо тільки з транспортними засобами, які знаходяться на обліку в ДАІ України. Сервіс «Carlife», використовуючи різні бази та джерела отримання достовірної інформації, може «пробити» автомобіль:

На ДТП.

На угон / розшук.

На кількість колишніх власників.


Наприкінці хотілося б зазначити, що розшифрувати він-код Ауді та пробити автомашину по базах даних – вкрай необхідна та добра справа. Ви будете впевнені в своїй покупці тільки після того, як скористаєтеся нашою послугою під назвою «виїзна автодіагностика».


4.8 з 5 (4 голосів)