Перевірка VIN і діагностика KIA
Перевірка VIN і діагностика KIA

Незважаючи на те, що автомобілі Кіа стали популярними в усьому світі нещодавно, сьогодні їх можна зустріти всюди. Дійсно, корейський автоконцерн випускає по-справжньому якісні і у фінансовому плані бюджетні автомобілі. У зв'язку з цими обставинами, їх в Україні з кожним роком стає все більше.


Цілком природно, що значна частина транспортних засобів є вживаними (б /в), тобто не новими. Але як упевнитися, що дана машина не числиться в угоні або ж не є битою? Безумовно, вірити на слово продавцеві не варто ні в якому разі, бо совість - це якість, наявна далеко не у всіх людей.


«Carlife» - це воістину унікальний сервіс, який допомагає автолюбителям зробити правильний вибір. Чому нас так бояться недобросовісні продавці? По-перше, ми займаємося розшифровкою він-кодів Kia, і робимо це протягом багатьох років. По-друге, маючи доступ до баз даних, ми в змозі «пробити» історію того чи іншого автомобіля та виявити: чи брав участь він в ДТП, чи не знаходиться в розшуку з причини викрадення, а також яка кількість власників була у даного транспортного засобу (якщо їх занадто багато, це наштовхує на певні сумніви).


Безкоштовна перевірка kia vin-code доступна всім без винятку автолюбителям (не тільки з України). І, безсумнівно, вона дуже корисна, оскільки дає можливість встановити важливі дані по тому  чи іншому транспортному засобу (марку та модель, модифікацію, тип кузова, об'єм двигуна, модельний рік, місце складання, складальний завод та ін.)

Але слід зазначити, що він-код Кіа може бути розшифрований і більш повно, якщо ви скористаєтеся нашою черговою послугою - платною (повною) перевіркою ідентифікаційного номера Vin. Наші фахівці, аналізуючи всі символи коду, можуть встановити рік випуску транспортного засобу, тип кузова і колір, різновид використаного палива і об'єм ДВС, наявність вписаного в тех. паспорт ГБО. Послуга поширюється на транспортні засоби, зареєстровані в Україні.


Беручи до уваги той факт, що не всі люди розбираються в технічних характеристиках сучасних автомобілів і не кожен володіє навичками автодіагностики, вкрай небезпечно приймати рішення, не знаючи точно, що тут справно, а що ні. Тому сервіс виїзної діагностики «Carlife» пропонує вам послуги своїх фахівців, які оцінять всі переваги і недоліки, запропонованого до огляду транспортного засобу.


Економити на розшифровці vin-коду не варто, втім, як і на інших вкрай важливих послугах. Його можна виявити в багажному відділенні, на передній частині рами (праворуч), на лонжеронах, на табличці заводу-виробника і т.п. На закінчення слід зазначити, що купити якісний автомобіль із пробігом дуже непросто, бо на ринку в основному реалізуються «експонати» з істотним пробігом та наявністю певних вад. Тільки перевірка vin коду Kia та своєчасно виконана автодіагностика допоможуть вам придбати надійного «супутника життя».


3.7 з 5 (3 голосів)