Перевірка VIN Citroen
Перевірка VIN Citroen

Citroen - це досить-популярна марка легкових автомобілів, яка стала відома європейцям ще в 20-х роках 20-го століття. За великим рахунком, саме ця компанія випустила один із перших серійних автомобілів у Франції. Пізніше вони поширилися у Європі, а в країни СНД потрапили тільки після розпаду СРСР. Сьогодні  Сітроени досить часто можна зустріти і на українських дорогах.


Отже, якщо ви плануєте купити собі автомобіль із пробігом, не поспішайте з вибором, бо це завдання є вкрай відповідальним. Поспішати в даному випадку точно не варто. Автомашину, що була у використанні,  необхідно ретельно продіагностувати, причому слід провести огляд не тільки моторного відсіку, кузова, салону і ходової частини, а й перевірити її по він-коду (унікальному ідентифікаційному номеру).


Наша компанія пропонує вам свої послуги, які є неоціненними у вирішенні питань, пов'язаних із покупкою вживаного транспортного засобу. Безкоштовна розшифровка vin-code Сitroen - це найпростіше та елементарне, що надає сервіс «Carlife». Скористатися цією можливістю може будь-хто, причому ніякої ролі не грає той факт, на обліку в якій державі перевірявся автомобіль. Ця розшифровка працює на основі універсального алгоритму, тому й інформація, що надається вам, буде загальною. У ході перевірки ви дізнаєтесь: місце складання автомобіля, складальний завод, модельний рік випуску, кількість дверей у даної моделі, модифікацію, тип транспортного засобу і т.п.


Він-код автомобіля Сітроен можна розшифрувати і більш повно, проте цю послугу ми надаємо вже платно. Здійснюючи аналіз унікального номера встановлюються такі найважливіші параметри автомобіля, як його колір, тип двигуна внутрішнього згоряння та рекомендоване для експлуатації паливо. Законність встановлення господарем газобалонного обладнання (ГБО), наявність ДТП та кількість попередніх власників також виявляється по він-коду.


На автомобілях Сітроен (після 1980 р.в.) номер зазвичай розташований на радіаторних рамці, а також у верхній частині правої (іноді - лівої) колісної арки. В інших місцях він також зустрічається, але досить рідко (багато що залежить від моделі і навіть модифікації авто). На сьогоднішній день виробництво Сітроенів зосереджено у Франції та Іспанії. Визначити місце складання ви зможете в ході проведення безкоштовної розшифровки він-коду.


Транспортні засоби, зареєстровані в Україні (в органах ДАІ), сервіс «Carlife» перевіряє на ДТП, викрадення і розшук, а також на предмет кількості здійснених переоформлень. Погодьтеся, якщо машина мала близько 10-15 власників, то цей факт може викликати у вас серйозні підозри.


Переконавшись в тому, що запропонований вам автомобіль є «чистим», слід перевірити і його технічний стан. «Carlife» надає вам таку послугу, як виїзна діагностика. Перебуваючи на території міста Києва чи області, ви можете зателефонувати нам і викликати фахівця за вказаною адресою для здійснення огляду. Після проведення автодіагностики, ви отримуєте звіт «Carlife» з усіма даними автомобіля в подарунок!


4.4 з 5 (5 голосів)