Перевірка VIN Suzuki
Перевірка VIN Suzuki

Починаючи з 1980 року, більшість автомобілів отримали унікальні 17-значні номери, в яких зашифрована вся інформація про той чи інший транспортний  засіб. Не виключенням є і машини марки Suzuki, які останнім часом нерідко можна зустріти на наших дорогах. Отже, в даній статті мова піде про автомобільну діагностику та розшифровку він-коду. Ці процедури в обов'язковому порядку необхідно здійснити перед покупкою вживаного транспортного засобу.


На жаль, багато людей задовольняються лише тим, що оглядають автомашину поверхнево, навіть не замислюючись про її «історичне» минуле. А даремно, адже цей автомобіль може перебувати в розшуку або ж бути учасником численних ДТП. Встановити факти (або ж їх спростувати) можна за допомогою Suzuki vin decoder.


У всієї лінійки Suzuki виробничий номер знаходиться в лівій частині інструментальної панелі та на радіаторній рамці. Виробник також наносить він-код на табличку, де зазначено рік випуску ТЗ, марка, модель та ін. Загалом, багато чого залежить від автомобіля, місця його складання і навіть модифікації. Проте, унікальний номер повинен бути вибитий при будь-якій ситуації (шукайте його в найпоширеніших місцях).


Зазвичай, більшість автолюбителів навіть не уявляють собі, яким чином можна провести розшифровку vin-code Suzuki. На щастя, допомогти розібратися в усьому може компанія «Carlife», яка пропонує свої послуги з:

Безкоштовної розшифровки він-кодів.

Повної (платній) перевірки по державних базах.

Отже, розберемося з кожним з пунктів. Що стосується безкоштовного варіанту, то він доступний всім людям, причому не важливо, в органах якої країни зареєстрований певний автомобіль. Головне, звичайно, правильно ввести 17-значний код в спеціальне віконце, після чого  ви отримаєте загальну інформацію (модельний рік випуску, місце складання, складальний завод, тип двигуна та його номер із серією, обсяг та серійний номер). Загалом, всі дані дуже важливі, бо вони використовується, в першу чергу,  для звірки.


Повна перевірка vin-коду Suzuki дає можливість встановити такі деталі, як колір кузова та календарний рік випуску автомобіля. Дуже часто перебиті номери виявляються тоді, коли виникають розбіжності за об'ємом двигуна і встановленим ГБО (газобалонне обладнання) та ін.. Компанія «Carlife» виконує також детальну перевірку транспортного засобу на угон / розшук та дорожньо-транспортні пригоди, в яких він брав участь. Реально з'ясувати і кількість колишніх власників (скільки разів здійснювалося переоформлення). Запропонована послуга здійснюється сервісом по всій Україні (для авто, що перебувають на обліку в МРЕВ ДАЇ).


Важливо відзначити, що крім перевірки vin-code Suzuki, необхідно бути впевненим і в його надійному  технічному стані. «Carlife» пропонує скористатися виїзною діагностикою майстра-оцінювача, який прибуває на замовлення в будь-який район Києва та області. Вам лише досить зателефонувати та повідомити адресу, де знаходиться ваша автомашина. Після огляду, клієнт отримує не тільки висококваліфіковану консультацію, а й звіт «Carlife» в подарунок!


4.6 з 5 (5 голосів)