Розшифровка VIN Peugeot
Розшифровка VIN Peugeot

Автомобілі Peugeot на українських просторах - це не рідкість. Сьогодні  багато українців купують транспортні засоби даної марки для експлуатації в особистих цілях. Але на що слід звернути увагу при покупці автомашини з пробігом?


Звичайно, переважна більшість автомобілістів відзначать, що технічний стан ТЗ - це основний аспект, якому слід приділити особливу увагу. Купуючи легкову машину, ви повинні убезпечити себе від зіткнення з певними неприємностями, які виливаються в чималі грошові витрати. В іншому випадку подібна покупка буде просто невиправданою.


Проте,  зазвичай, буває мало того, що ви перевірите обраний  автомобіль на наявність технічних недоліків. Дуже важливо перед покупкою зробити тестування  авто на угон і розшук, наявність / відсутність ДТП в його історії. У той же час потрібна і розшифровка vin-коду peugeot, яка відіграє ключову роль. Після проведення даних процедур ви зможете з упевненістю визначитися в тому, чи потрібна вам дана автомашина, чи ні.


У зв'язку з цим, компанія «Carlife» надає всім бажаючим наступні послуги:

Безкоштовну розшифровку він-коду Пежо. При здійсненні перевірки, наші фахівці встановлюють лише загальні дані про конкретні автомобілі (модифікація, тип ТЗ, кількість дверей, тип КПП та ін.) саме від них і слід відштовхуватися в першу чергу.


Повна розшифровка vin-коду Пежо дозволить вам поглянути на представлену автомашину по-іншому. В ході перевірки, наш сервіс, використовуючи власну програму, що аналізує він-коди, формує для вас такі дані: марку та модель транспортного засобу, фактичний рік випуску (не плутайте з модельним!), тип кузова і його колір, наявність ГБО (по техпаспорту, заводське), обсяг ДВС, тип рекомендованого палива тощо. Важливим аспектом є і те, що ми здійснюємо перевірку автомобіля на викрадення / розшук, ДТП, кількість власників (для автомобілів, зареєстрованих в Україні).


Загалом, vin-код Peugeot може дати чимало корисної інформації. І якщо які-небудь дані не збігаються, то це говорить багато про що. Наприклад, хоча б про те, що представлений транспортний засіб не надто вже й «чистий». Цілком можливо, що один із власників робив які-небудь конструктивні зміни, хоча це - рідкість. Таким чином, якщо у вас виникають якісь сумніви, покупку краще не здійснювати.


«Carlife» пропонує вам також скористатися послугами своїх фахівців з виїзною автодіагностикою. Як ми вже відзначали на початку статті, велика увага повинна приділятися технічному стану транспортного засобу. Бо купити «мотлох» - собі дорожче. Дана послуга доступна всім бажаючим на території Києва в будь-якому зручному для вас місці. Тобто, ваше завдання полягає в тому, щоб нам зателефонувати (зробити замовлення), а наше - продіагностувати автомашину. При замовленні виїзної діагностики безкоштовний звіт «Carlife» ви отримаєте в подарунок!


3.8 з 5 (8 голосів)