Перевірка VIN-коду Skoda
Перевірка VIN-коду Skoda

Модельний ряд автомобілів марки Skoda широко представлений на дорогах України завдяки високій якості збірки та невисокої собівартості. Практично кожна модель - це вдалий вибір для покупців, які віддають перевагу співвідношенню ціна - якість! Саме тому автомобілі марки Skoda багато років очолюють рейтинги продажів автомобілів з пробігом на пострадянському просторі.


В Україну автомобілі Шкода потрапляють в основному не нові, а старі. Однак ці обставини особливо нікого не хвилюють.  Безліч українців продають свої транспортні засоби, а хтось, у свою чергу, їх і купує. У даній статті ми хочемо приділити увагу діагностиці автомобілів та їх перевірки за ідентифікаційним номером кузова.


Всеукраїнський сервіс «Carlife» пропонує скористатися трьома основними послугами, які допомогли вже багатьом володарям уживаних автомобілів. Отже, ми надаємо безкоштовну розшифровку vin автомобілів Skoda, повну (платну) перевірку та виїзну автодіагностику по м. Києву та області.


Безкоштовно перевірити свій автомобіль, використовуючи функціонал нашого сервісу, може будь-хто. Слід зазначити, що не грає ніякої ролі той факт, на території якої країни зареєстрований ТЗ. Ви отримуєте виключно загальні дані про автомашину, яку збираєтеся придбати. Наприклад, це стосується модельного року, модифікації ТЗ, типу та серії двигуна, типу КПП та інше.

Повна (платна) розшифровка vin-коду Skoda передбачає більш якісний аналіз кожного з символів. Цей процес є повністю автоматичний і виключає наявність людського фактору. В результаті вдається встановити марку і модель, колір кузова, фактичний (не модельний) рік випуску автомобіля, наявність ГБО, тип двигуна і т.п. Безумовно, якщо відштовхуватися від вище зазначених даних, то встановити, чи той автомобіль знаходиться перед вами, буде набагато простіше. Послуга надається автомобілістам, які хочуть перевірити транспортний засіб, зареєстрований на території України.


Виїзна автодіагностика. Звернувшись в нашу компанію за цією послугою, ви можете отримати кваліфіковану допомогу, яку надають наші професіонали. За обраною адресою викликайте фахівця, який проведе ретельний огляд автомобіля. У підсумку, ви отримаєте звіт про історію автомобіля із зазначенням кількості реєстрацій, наявності зареєстрованих ДТП тощо та вичерпну інформацію про стан лакофарбового покриття автомобіля.


Звичайно, без перевірки vin-коду Skoda ви не будете впевнені в тому, що купуєте «чистий» автомобіль. Погодьтеся, ніхто напевно не знає про його дійсне походження. Можливо це авто викрадене і продається за підробленими документами? Хіба на сьогоднішній день такі випадки - рідкість? На жаль, ні.


Він-код автомобілів Шкода найчастіше можна зустріти на табличці в моторному відсіку, на опорі правого амортизатора (амортизаторній стійці), а також у лівій частині лобового скла знизу. При замовленні платної розшифровки він-коду, ми також діагностуємо автомобіль на ДТП, зміну власників, угон-розшук. У кінцевому результаті, витративши певну суму грошових коштів на подібні перевірки,вам вдасться  купити по-справжньому гарний транспортний засіб, в який не доведеться відразу ж вкладати свої фінанси.


5 з 5 (11 голосів)