Виїзна діагностика Ford
Виїзна діагностика Ford

Форд - найперший серійний автомобіль у світі. Сьогодні день машини цієї марки є досить популярними не тільки в країнах Америки та Західної Європи, та в країнах СНД, зокрема, в Україні.


Слід зазначити, що в нашій країні, так вже склалися обставини, що автомобіль купується новим досить рідко. Українці звертають свою увагу на автомобілі з пробігом. Більшість з них ніби і в хорошому стані, мають невеликим пробігом і продаються досить недорого. Однак, про наявність «підводних каменів» замислюються чомусь не всі покупці. Щоправда, з ними вони стикаються тільки тоді, коли автомобіль вже придбаний.


Перш ніж купити машину, слід скористатися такою послугою, як розшифровка vin ford. Для тих, хто не зрозумів, ми роз’яснимо: абсолютно кожному автомобілю присвоюється унікальний код, що складається з 17-ти буквено-цифрових символів. Кожен з них розшифровується…


Що може запропонувати вам наш сервіс? По-перше, безкоштовну розшифровку vin коду ford. Для цього вам необхідно переписати унікальний номер автомобіля і ввести його у відповідне віконце, після чого система видасть загальний результат. Але потрібно розуміти, що дати вичерпну інформацію про історію автомобіля (наявності ДТП, реєстраційних даних, перевірити по базі "угон - розшук") за допомогою програми - декодера, неможливо. По-друге, наш сервіс готовий запропонувати вам послуги фахівця, який ретельно огляне автомобіль на наявність дефектів лакофарбового покриття, фарбованих елементів кузова, вивчить він-код форда і зробить відповідний висновок з повною історією авто на Україні.


Безкоштовна перевірка vin ford доступна для всіх бажаючих. А ось перевірити досконально транспортний засіб за він-кодом ми зможемо в тому випадку, якщо він зареєстрований в Україні. Аби ви не сумнівалися, чи потрібна вам ця послуга чи ні, ми спробуємо пояснити її зміст.


Справа в тому, що деякі «умільці» здатні перебити він-код. Адже ж, у викрадачів, Форд - досить популярне авто. Та підробити сімнадцятизначне число так, щоб у фахівця не виникло ніяких підозр, просто нереально! Навіть невелику зміну vin-коду відразу ж видно, головне правильно його розшифрувати.


Наш сервіс також надає послуги автомобілістам по виїзній діагностиці. Безумовно, тільки професіонал в змозі визначити всі недоліки, в тому числі і приховані, які є у транспортному засобі. Особливо це ефективно в сукупності з розшифровкою він-коду форд. Скористатися послугою «виїзна оцінка стану автомобіля з пробігом» ви можете, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті. Виїзд можливий тільки у тому випадку, якщо авто перебуває в Києві або в передмісті столиці.

На автомобілях ford vin визначити дуже просто, і наші фахівці гарантують, що впораються з розшифровкою коду будь-якого транспортного засобу, а Ви у кінцевому результаті отримаєте детальний звіт у письмовому (електронному) вигляді.


У автомобілів Форд (європейського виробництва) vin-код може бути розташований:

На підлозі, у водія під ногами.

На радіаторній рамці, в самому її центрі.

На приборному щитку.


5 з 5 (10 голосів)