VIN та діагностика Mazda
VIN та діагностика Mazda

З початку 80-х років унікальний ідентифікаційний номер автомобілів Мазда, що має назву він-код, містить 17 буквено-циферних символів. «Mazda Motor Corporation» - це японський завод-гігант, що випускає транспортні засоби як для внутрішнього ринку, так і для європейських покупців. Про високу якість автомобілів ми і говорити не будемо, бо японці, якщо щось і роблять, то на совість. В Україну, як правило, автомобілі потрапляють новими, але з моменту виїзду авто з автосалону у нього починається своя історія, яка далеко не завжди чиста. І тому, купуючи собі «залізного коня», слід бути максимально уважними, щоб не попастися на хитрощі шахраїв.


Ні для кого не секрет, що ідентифікаційні номери (він-код Мазди) досить часто або ховаються продавцями, або ж перебиваються (іноді досить вміло). І тільки розшифрувавши їх, можна зробити однозначний висновок, чи все в порядку з даним автомобілем,  чи краще утриматися від такої покупки. Саме цим і займаються співробітники унікального сервісу «Carlife», які вже встигли надати неоціненну допомогу багатьом людям.


Загалом, основний тип нашої діяльності полягає в розшифровці vin-коду автомобілів Mazda. Де ж його знайти? Практично гарантовано ви виявите код в моторному відсіку, безпосередньо на табличці заводу-виробника. У деяких моделях він розташований на рамці радіатора, а також відразу під ногами у водія (на поверхні підлоги).


Розшифрувати унікальний номер (mazda vin decoder) ви можете двома способами, скориставшись послугами сервісу «Carlife». У першому випадку це абсолютно безкоштовно. Інтерфейс нашого веб-сайту такий, що він-код слід ввести в спеціальне віконце, після чого система виведе  результат. Подібна послуга є абсолютно безкоштовною і скористатися нею можуть автомобілісти з будь-яких країн.


Безкоштовна розшифровка він-коду Мазди дозволить вам отримати лише загальні дані про конкретний автомобіль. Наприклад, можна дізнатися тип транспортного засобу, його модифікацію, серію двигуна, модельний рік, місце збірки і т.п. Але, як ви розумієте, цього в більшості випадків буває недостатньо для того, щоб бути впевненими в «чистоті» придбаного автомобіля.

У зв'язку з цим, «Carlife» пропонує повну розшифровку VIN. Наші фахівці на даному етапі зможуть визначити колір кузова, об'єм двигуна, календарний рік випуску, наявність газобалонного обладнання. Платною послугою можуть скористатися ті автолюбителі, які планують розшифрувати він-код транспортного засобу, зареєстрованого в Україні. Додатково ви дізнаєтесь, чи не перебуває дана машина в розшуку (в угоні), чи не попадала в ДТП.


І, нарешті, останнє, що ми можемо вам запропонувати - це виїзна автодіагностика. Якщо автомобіль знаходиться на території Києва (або Київської області), можна заручитися підтримкою нашого фахівця. Прибувши за викликом, він огляне машину, визначить її головні переваги та особисті недоліки.


Щоб купити хороший автомобіль з пробігом, необхідно його ретельно продіагностувати. В іншому випадку, наприклад, невдало заощадивши, ви можете надалі зіткнутися з більш серйозними витратами.


5 з 5 (8 голосів)