Перевірка ВІН-коду VOLVO
Перевірка ВІН-коду VOLVO

Volvo-це не тільки іменитий бренд, а й один з найбільш якісних автомобілів європейського виробництва. На жаль, коштують вони досить дорого, адже в Україну потрапляють з-за кордону. Саме тому, в більшості випадків, наші співвітчизники обирають для купівлі авто з пробігом. Втім, узагальнювати не варто....


Перш ніж заплатити гроші за передбачувану покупку, необхідно впевнитися в її якості та ступені ліквідності. У випадку, коли мова йде про автомобіль, слід перевірити його технічний стан, причому бажано, щоб цим займався кваліфікований фахівець.

Але як перевірити авто на викрадення? Як дізнатися, чи не в розшуку воно? Ви обов'язково повинні бути в курсі історії того чи іншого транспортного засобу. На сьогоднішній день нерідкими є випадки, коли людина купує машину, а потім стикається з серйозними проблемами, вирішення яких віднімає не тільки час, а й величезні матеріальні кошти.


На щастя, з компанією «Carlife» ви зможете придбати собі не тільки абсолютно «чистий», а й якісний автомобіль. Це стало можливим тому, що ми в змозі зробити розшифровку vin-коду Volvo і точно встановити місце розташування. До речі, де ж можна зустріти цей код?

У автомобілів Volvo він-код зазвичай розташований:

На радіаторній рамці, з правого боку.

У центрі радіаторної рамки (для Volvo-480).

На периборному щитку, в центрі (для V40, S40 і 800).

На лонжеронах, в багажному відділенні, під порогами.


Отже, сервіс «Carlife» надає наступні послуги:

Безкоштовну (загальну) розшифровку vin-коду Volvo. Користуючись дуже зручним функціоналом нашого сайту, ви можете встановити деякі дані по унікальному ідентифікаційному номеру, що складається з 17 знаків (букв і цифр). У ході перевірки ви встановите країну, в якій виготовили ваш автомобіль, модельний рік його випуску, модифікацію, тип і номер двигуна, а також багато іншого. Це безкоштовно і доступно для всіх автолюбителів, незалежно від того, в якій країні зареєстровано ТЗ.

Платну і, природно, повну перевірку він-коду автомобіля Volvo. Ця послуга дозволяє людині дізнатися більше інформації з він-кодом. Наприклад, ми зможемо встановити марку і модель транспортного засобу, його колір, об'єм двигуна внутрішнього згоряння, вік (дату випуску по техпаспорту), наявність заводського ГБО і т.п. Ця інформація дозволить вам з’ясувати , чи є дана автомашина «чистою». Послуга доступна для тих водіїв, чиї ТЗ зареєстровані в органах ДАІ України.


Виїзна діагностика автомобіля з пробігом. Якщо ви не фахівець, то краще викликайте нашого співробітника, який швидко й чітко виявить всі недоліки і переваги представленого «експоната». Як мінімум, при виявленні 1-2 серйозних неполадок, усувати які доведеться вам, можна буде виторгувати у продавця певну суму коштів (знижку).


Загалом, якщо ви вже знайшли собі автомобіль, то не поспішайте розлучатися зі своїми грошима. Приділіть спочатку увагу ВІН-коду Volvo (його розшифровці), а також запросіть фахівця для ретельного огляду тієї чи іншої моделі. Так буде дешевше.


5 з 5 (3 голосів)