Звіт про власників

Ви зможете дізнатися точну кілкість попередніх власників та отримати інформацію щодо характеру користування автомобілем

З технічних причин, звіт про власників тимчасово не надається!

По-перше, ви зможете дізнатися точну кількість попередніх власників і час володіння автомобілем - це важливо, коли, наприклад, вам намагаються продати машину від "першого господаря".


По-друге, це може бути автомобіль, який числився на великому підприємстві. Навіть при постійному ТО, він міг практично вичерпати свій потенціал. Але автомобільних спекулянтів це не зупиняє і вони готові розповісти будь-яку історію, щоб отримати гроші. Вас обов'язково будуть переконувати, що ви придбаєте практично новий автомобіль із заводу.


Отримуючи звіт про власників, ви не купите "кота в мішку", збережете нерви та гроші. Відпадає необхідність вислуховувати неправдоподібні історії та байки про те, скільки проїхав автомобіль, як його використовували та скільки власників у нього було. Досить замовити звіт і зробити вибір.


У цій частині буде надано наступні дані:


 • зняття-постановка на облік
   
 • реєстрація авто, привезеного з-за кордону
 • запис про втрату документів на автомобіль
   
 • видача тимчасових документів
 • покупка автомобіля в кредит або лізинг
   
 • перереєстрації, що виникли в наслідок змін номерних знаків або анкетних даних власника
 • переобладнання автомобіля зі зміною номерних агрегатів (кузова і двигуна) та без змін

 

Звіт про власників


Сьогодні система працює таким чином, що, якщо в один день сталося дві реєстраційні події, то в звіті буде відображено тільки одну з них.


Наприклад, 1 серпня 2013 року, автомобіль зняли з обліку і в цей же день знову поставили на облік - у звіті відобразиться тільки одна подія (або зняття з обліку, або постановка).


Ця особливість тимчасова і буде виправлена ​​найближчим часом.


УВАГА! По технічним причинам, які не залежать від сервісу "www.carlife.in.ua", звіти "Про власників" і "ДТП" тимчасово не доступні.

4.6 з 5 (52 голосів)