Сегодня CarLife имеет наиболее полную базу данных истории автомобилей доступной в Украине, которая ежедневно обновляется из различных источников
ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ
ON-LINE СЕРВІС ПЕРЕВІРКИ ІСТОРІЇ АВТОМОБІЛЯ ПО ЙОГО VIN-КОДУ
Вартість звіту - від 99 грн

Відкатала на ній лише рік! Навіть жодного разу капота не відкривала!

Кльова тачка! Підмальовувався тільки передній бампер від сколів!

Слушай друг - бери, хороший машин. Совсем мало ездил. Мамой клянусь!

Переваги роботи з нами при реєстрації. Детальніше...

Що таке Carlife

Carlife - це перший всеукраїнський on - line сервіс перевірки історії автомобіля за його VIN -кодом.

Проект створено з метою підвищення ефективності боротьби з шахрайством при купівлі - продажу транспортних засобів , а так само з метою запобігання приховування від покупця достовірної інформації про автомобіль .

Ми надаємо інформацію про транспортні засоби всіх марок , які пройшли реєстрацію на території України , а це більше 10 млн. автомобілів. Кожен автомобіль перевіряється по базах угону / розшуку, реєстрам обтяжень, та по інших базах. Вибірка інформації ведеться на основі номера кузову ( Vin-коду ) та державного номера автомобіля.

Наші переваги

Особливість нашого сервісу в тому, що кожен автомобіль перевіряється вручну за всіма існуючими базами та реєстрами арештів, застав, кредитів і штрафів. З цієї причини в наших звітах, на відміну від автоматичних "телеграм-ботів" і "Кабінету водія", де не дається гарантія отримання точної інформації, міститься найвичерпніша і найсвіжіша інформація, тому що ми охоплюємо всі існуючі бази та реєстри, які оновлюються постійно в режимі реального часу.

Звіти по транспортному засобу генеруються від однієї хвилини до декількох годин, в залежності від його складності і наповнення.

Кому буде корисний сервіс

Сервіс корисний тим , хто продає і купує автомобілі з пробігом. Продавці зможуть підтвердити надану інформацію незалежним і достовірним звітом. Покупці ж зможуть, скориставшись послугами сервісу, перевірити достовірність та правдивість розповідей про машину, не вдаючись до послуг сторонніх фахівців, заощаджуючи при цьому свій час і гроші.

3.8 з 5 (751 голосів)