Арешт

Перевірка автомобіля на - арешт подарує впевненість сьогодні та позбавить від проблем у майбутньому!

Проверка автомобиля на арест


          Перевірка по базах застава / кредит /

           (реєстр обтяжень рухомого майна)

Дуже важливим фактором спокою при купівлі автомобіля з пробігом є перевірка по базі застава / кредит / арешт. Таку перевірку Ви зможете зробити за допомогою сервісу Carlife або скориставшись послугами нотаріуса.

У чому полягає перевага такої перевірки автомобіля?


Тільки реєстр обтяжень рухомого майна покаже заборони на продаж або арешти транспортних засобів, в разі не виплати аліментів, боргів, заставних кредитів (коли під автомобіль у фінансовій організації взята сума готівки) чи судових розглядів за фактом вступу в спадщину. У всіх перерахованих вище випадках Державна виконавча служба, Міністерство юстицій або суд накладають арешт (заборону на продаж) на транспортний засіб. Після цього автомобіль автоматично потрапляє до реєстру обтяжень рухомого майна.


Купуючи автомобіль за дорученням, жоден нотаріус не перевіряє його на наявність обтяжень (застав, арештів, кредитів). Виходячи з цього, дуже легко попастися на афери нечистих на руку продавців. Тому ми настійно рекомендуємо Вам скористатися сервісом "Перевірка автомобіля на наявність арешту".


Перевірити автомобіль по VIN на наявність арешту тепер стало можливим на нашому сервісі. Для цього Вам треба заповнити форму і оплатити послугу.


 послуги складає - 349грн.


3.8 з 5 (61 голосів)