Блог

Блог команди Carlife, в якому ми ділимося
своїм реальним багаторічним досвідом
у сфері купівлі-продажу автомобілів
з пробігом

Вибір вживаного автомобіля для багатьох з нас - дуже непросте заняття. А в умовах нашого "веселого" держави, де обманювати один-одного стало нормою, це заняття може виявитися подвійно непростим і складним.

 

У нашому блозі, ми спробуємо максимально розповісти про тонкощі ринку автомобілів з ​​пробігом, щоб застерегти наших користувачів від помилок, які здійснювали і продовжують здійснювати багато.

 

Сподіваємося, що наші статті виявляться для Вас корисними ...

 

 

Де шукати автомобіль з пробігом

Інтернет - як інструмент для пошуку автомобілів, набагато зручніший будь-яких журналів і газет. Тут зібрано дуже багато пропозицій і всі, практично, знаходяться всього на 1-3 сайтах.

докладніше

 

Пошук оголошень та дзвінок господарю

Дуже важливо, на самому початку визначитися з ціною та бажаною маркою автомобіля, хоча б приблизно. Ні в якому разі не можна купувати старий автомобіль на останні гроші, адже ще доведеться вкласти деяку суму в ремонт ( машина ж не нова).

докладніше

 

Правила огляду автомобіля

Отже, Ви збираєтеся їхати на перегляд бувшого у використанні автомобіля ... Намагайтеся слідувати наступним нескладним правилам, якими чомусь багато хто нехтує або не знає про них зовсім.

докладніше

 

Огляд кузову автомобіля

Пам'ятайте, що кузов - це єдина деталь транспортного засобу, яка фактично не підлягає заміні. Ви не зможете піти в магазин і там його купити, пам'ятайте про це...

докладніше

 

Автомобілі-потопельники

Термін «автомобілі-потопельники» ні для кого не є новим. Стихійні лиха, періодично «накривають» Західну Європу, пошкоджують чимало рухомого майна. Яка доля спіткає подібні транспортні засоби? І що роблять з ними їхні власники?

докладніше

 

Купівля автомобіля за дорученням

Самим небезпечним фактором в покупці за дорученням є чистота «кримінального минулого» автомобіля. При угоді жоден нотаріус не стане перевіряти автомобіль на предмет угону, розшуку, чи не чесного «розмитнення» ...

докладніше

 

Автомобілі-двійники

Автомобіль двійник з обліку не знімається і на облік не ставиться, так як при цих операціях проходить експертиза автомобіля державним експертом.

докладніше

 

Шахрайство

У зв'язку з важкою ситуацією на ринку автомобілів з ​​пробігом, багато авто бізнесменів заради отримання легкої наживи вдаються до різного роду обманів при підписанні угоди купівлі - продажу транспортного засобу.

докладніше

 

Шахрайство з автомобілями з АР Крим

У зв'язку із геополітичною ситуацією, що склалася в країні, у авто-шахраїв виникають все нові і більш витончені способи обману покупця автомобіля з пробігом. Щоб застерегти читачів нашого блогу від купівлі проблемного автомобіля, ми вирішили розповісти про щойно виниклу схему шахрайства з транспортними засобами, які мають реєстрацію на території Автономної республіки Крим.

докладніше