Блог

Блог команди Carlife, в якому ми ділимося
своїм реальним багаторічним досвідом
у сфері купівлі-продажу автомобілів
з пробігом

Автомобілі-потопельники
Автомобілі-потопельники

Термін «автомобілі-потопельники» ні для кого не є новим. Стихійні лиха, періодично «накривають» Західну Європу, пошкоджують чимало рухомого майна. Яка доля спіткає подібні транспортні засоби? І що роблять з ними їхні власники?

Звичайно, якщо потопельником став не новий автомобіль (від 5-10 років і більше), то європейці з ним особливо церемонитися не будуть, і відправлять його або на якусь авто розбирання, або ж ще простіше - на звалище. Однак автомобілі без великого пробігу, що опинилися з тих чи інших причин у воді, зазвичай продаються за кордон, зокрема в Україну, Росію, Білорусь та інші країни пострадянського простору.

Утопленники  Европа утопленники

Тут, природно, ніхто розбирати такі машини не буде, бо їх можна дуже вигідно продати, довівши транспортний засіб до належного технічного стану. Але перш ніж говорити про характер неполадок, що зустрічаються у «утоплеників», необхідно визначити основні способи їх реанімації. Яким чином автомобіль з «підмоченою» репутацією з΄являється на наших ринках і продається під виглядом «чистого і сухого»?

Чи надійні потопельники: особливості автомобілів з ​​«підмоченою» репутацією


Ремонт зазвичай полягає лише в просушуванні основних вузлів транспортного засобу, салону, багажного відділення, моторного відсіку. При цьому використовуються потужні теплові вентилятори. Двигун «фахівці» не розбирають, оббивка салону часто не змінюється, все залишається на своїх місцях.

Надійність «утоплеників», наведених у належний технічний стан, знаходиться під великим сумнівом. У таких автомобілів часто виникають неполадки в рульової, гальмівної і паливної системах. У свою чергу, кузов і багато важливих вузлів автомобіля піддається інтенсивній корозії. Одним словом, повністю позбавитися від негативних наслідків неможливо.

Як же застрахуватися від покупки «потопельника»? 


Щоб не попастися на хитрощі продавців, що реалізують подібні транспортні засоби, необхідно скористатися одним найбільш вірним варіантом - продіагностувати автомобіль за допомогою фахівців сервісу «Carlife» у місті Києві.


Як це працює?


Припустимо, Ви відібрали кілька привабливих для Вас машин, з яких хочете вибрати щось дійсно варте. Викликавши нашого майстра з діагностики, ви заручаєтесь підтримкою висококваліфікованого фахівця та зможете купити пристойний автомобіль із пробігом. На ньому ви будете їздити не один рік, не маючи при цьому особливих проблем із ремонтом.

Ознаки автомобіля - потопельника.


У першу чергу варто звернути увагу на приховані металеві частини автомобіля, які знаходяться під килимками в салоні та місце для запасного колеса у багажнику. Замінити матерчаті частині салону легко, але приховати під ними ознаки корозії дуже не просто і дорого. Найчастіше у потопельника схильні до корозії приховані зварювальні шви. Конструкцією автомобіля передбачена їх ізоляція від вологи, але при затопленні, вода, безумовно їх торкається, наслідком чого є поява іржі та подальші дорогі зварювальні роботи з її усунення.

У «потопельників» дуже часто виникають проблеми з електрообладнанням:

 • Спостерігаються перебої в роботі сигналізації, акумуляторної батареї, світлових приладів.
 • Некоректно функціонує кондиціонер, бортовий комп'ютер.
Утопленники   Автомобили-утопленники

Загалом, наслідки затоплення будуть супроводжувати вас протягом всієї експлуатації транспортного засобу. Неприємний запах у салоні, який продавці вперто намагаються заглушити всілякими освіжувачами повітря - це одвічна проблема всіх «потопельників». Іноді яскравим свідченням того, що дана машина побувала у воді, є наявність розводів на кузові, а також затверділа обшивка та оббивка салону. Каркас сидінь, що складається з металевого дроту, також піддається корозії. Щодо аудіосистем і приладової панелі, їх продавці просто міняють. Це й повинно стати вам знаком, про те, що такий автомобіль купувати не варто.

У «потопельника» в 95% випадків присутній конденсат у фарах та ліхтарях. На склі помітні розводи, і взагалі вони виглядають мутними, що, звісно, неприпустимо. Деякі водії відзначають і проблеми, пов'язані з надмірним і регулярним запотіванням лобового та заднього скла. Волозі, що накопичилася в салоні, потрібно кудись виходити, тому на різних поверхнях і утворюється конденсат.

Рідше, але все-таки у деяких автомашин двигун працює нерівномірно, часто «троїть», з незрозумілих причин спостерігаються перебої. Як ви самі розумієте, купувати такий транспортний засіб, нехай і з суттєвою знижкою, навряд чи варто. Потім на його ремонт та технічне обслуговування доведеться викинути чималу суму коштів. Простіше придбати якісний автомобіль із пробігом, який не має безліч зазначених недоліків.

Як не попастися на хитрощі недобросовісних продавців?


Ви проживаєте в місті Києві? Хочете купити гарну автомашину? Значить, варіант у вас один - звернутися за допомогою до фахівців сервісу «Carlife». Саме ми надаємо послуги з виїзної діагностики самих різних транспортних засобів. Автомобіль для багатьох - це покупка усього життя, тому ставитися до даної процедури слід з увагою.


Звертайтеся до нас, і ви отримаєте повний звіт «Carlife» у подарунок!


5 з 5 (17 голосів)
Комментарии
 • Комментарии
 • Vkontakte
 • Facebook
 • MAX

  03:18

  27 червня 2015

  https://www.youtube.com/channel/UClkQkKm6D4dAqwsufCz_K2g
 • Антон

  14:51

  31 липня 2014

  Кругом сплошной обман, куда не посмотри! Вот и я недавно купил себе подержанный опель Kadett. По началу малышка бегала хорошо (первые 3 месяца), а потом начала систематически ломаться. Вот хочу ее перепродать и приобрести другой подержанный автомобиль. Очень пригодится Ваша статья в выборе авто. Я даже не задумывался проверять машины на предмет коррозии. Даже предположить не мог, что мне может попасться «утопленный автомобиль». Спасибо Вам за такую полезную информацию!
 • Сергей

  19:10

  30 липня 2014

  Знакомый гоняет автомобили с Европы. Несколько раз попадались утопленные машины. Я очень хотел себе машину, иномарочку до 5ти лет. Попросил его помочь. Он сделал мне мега скидку, я обрадовался, и даже подумать не мог, что машина через несколько дней начнет выдавать проблемы, а именно - частично отказала электроника. Поехал на СТО, мастера посмотрели и рассмеялись, оказывается машина полна влаги, что и стало причиной замыкания. Я вот представляю со страхом, а вдруг бы замкнуло ночью в гараже, а гараж в доме на первом этаже, сгорела б и машина и мы. Спасибо за статью, теперь буду знать как проверять и что существуют подобные сервисы как «Carlife».
 • Руслан

  10:09

  17 липня 2014

  Мне кажется с такой проблемой сталкивался любой перегонщик авто из Европы, так было и у меня. Поехала я значит в Германию, провинция Бавария там договорился о покупке Audi Quadro за 3000 евро, проверили машину все, вроде все хорошо ехала. Я ему говорю поехали мол на техстанцию, ну поехали. Слышу разговор по немецки что мол скажи все нормально, хорошо что я немецкий знал, вот так вот меня чуть не обманули.Оказывается машина упала в озеро. Так то если гоняете машины проверяйте их прям так.
 • Елена

  06:05

  17 липня 2014

  Мы часто меняем машины с мужем, теперь будем обращать внимание на указанные признаки, если машинка вызывает подозрения, тем более что предыдущие ремонтировали как раз. Новичку легко попасться, поэтому лучше идти покупать вместе со знающим человеком, который подскажет и убережёт от покупки утопленной, с которой, действительно, не оберешься проблем потом.
 • Елена

  06:03

  17 липня 2014

  Мы часто меняем машины с мужем, теперь будем обращать внимание на указанные признаки, если машинка вызывает подозрения, тем более что предыдущие ремонтировали как раз. Новичку легко попасться, поэтому лучше идти покупать вместе со знающим человеком.
 • Владимир

  23:05

  16 липня 2014

  Полтора года назад тоже купили машину с такой проблемой, видимо. Денег на нее ушло немерено, Это Шкода СуперБ. Ее ремонт и так не дешевый, но признаки все на лицо. Пробега мало, постоянные проблемы с электрикой, сигнализацией, дверьми, и даже с коробкой передач и двигателем хотя мы думали скорее похоже, что машина попросту гораздо больше пробежала. Но нет, видимо это машинка-утопленник.
 • Александр

  15:36

  16 липня 2014

  Могу добавить, что сам встречался с таким "утопленником", причём отечественного производства. Абсолютно согласен с автором статьи, что прежде чем покупать авто в котором вы не уверены (особенно если авто дорогое), то лучше обратиться в специализированный сервис. К сожалению, я так и не обратился в сервис, так как мой друг, специалист, отговорил покупать эту машину (в объявлении автор написал свое имя с маленькой буквы, да и цена была неадекватной). Впоследствии купивший её владелец стал завсегдатаем автосервиса. Поэтому - лучше семь раз отмерь и один раз - отрежь.
 • Константин

  15:23

  16 липня 2014

  Да уж, я помню сколько у нас «утопленников» появилось, буквально через полгода после урагана «Катрина», когда там уже начали всю технику сплавлять на б/у. Там так её маскировали, что – даже в сервисах, люди не всегда понимали нормальное авто перед ними или «утопленник».
 • Валерий

  15:07

  16 липня 2014

  Действительно, на утопленников очень "сладкая" цена. Если есть возможность, проследите историю самого объявления о продаже... после неудачных показов продавцы таких автомобилей имеют свойство снижать цену, надеясь в итоге на то, что низкая цена просто "замылит" глаза потенциальным покупателям и они не буду особенно сильно придираться. Но в любом случае диагностикой пренебрегать не стоит - проблемы могут оказаться намного глубже, чем на первый взгляд.
 • Анатолий

  22:26

  26 червня 2014

  Очень легко попасться не знакомому автолюбителю, на машину – утопленника. Всё хорошо в них, и внешний вид и низкая стоимость, и пробег – ну казалось бы машина – мечта! Но стоит полезть немножко вглубь, и натыкаешь на такие проблемы, как глубокая коррозия, постоянно барахлит электрика и другие, список недостатков безграничен. Поэтому очень важно при покупке автомобиля, всматриваться во всё, что только возможно. Но, на мой взгляд лучше доверять такое дело профессионалам. Если не хотите получить кота в мешке, заплатите немножко больше людям, но зато вы будете уверены в своей покупке. Удачных покупок.
 • Андрей

  13:08

  25 червня 2014

  Пару месяцев назад купил подержанный шевроле. С виду был аккуратненький, явных повреждений корпуса не было, разве что мелкие царапины. Продали нам ее как – то дешево. Жена еще тогда насторожилась, но все очень хотели машину, поэтому все - таки согласились. Вначале все было хорошо, никаких проблем. Сейчас, когда на улице стало теплее, появился ниоткуда конденсат, датчики начали барахлить. В общем отвезли мы машину в ремонт, там нам и сообщили неприятную новость. Ремонт обошелся в кругленькую сумму, так как многое пришлось приводить в порядок. Прочитав эту статью раньше, был бы намного внимательней. Как говорится, «На ошибках учатся». Первый автомобиль все - таки!
 • Никола

  01:39

  21 березеня 2014

  Наглядно и интересно. Все по теме!
 • Заур

  13:07

  08 лютого 2014

  Интересная статья. узнали много нового.

Додати коментар

captcha