Блог

Блог команди Carlife, в якому ми ділимося
своїм реальним багаторічним досвідом
у сфері купівлі-продажу автомобілів
з пробігом

Шахрайство з автомобілями з АР Крим
Шахрайство з автомобілями з АР Крим

У зв'язку із геополітичною ситуацією, що склалася в країні, у авто-шахраїв виникають все нові і більш витончені способи обману покупця автомобіля з пробігом. Щоб застерегти читачів нашого блогу від купівлі проблемного автомобіля, ми вирішили розповісти про щойно виниклу схему шахрайства з транспортними засобами, які мають реєстрацію на території Автономної республіки Крим.

            Як відомо на даний момент територія півострова знаходиться під контролем Російської федерації. Мешканців Криму в добровільно-примусовому порядку запрошують перереєструвати свої автомобілі на російський облік. На даний момент свої транспортні засоби вже перереєстрували 92% мешканців півострова. При проходженні процедури перереєстрації, ГІБДД Російської федерації найчастіше дозволяє власникам автомобілів залишати собі "на пам'ять" українські номери і тех паспорт автомобіля. При цьому в ДАІ України ніхто не фіксує факт зняття автомобіля з українського обліку. Цим і користуються заповзятливі авто-шахраї. Вони викуповують номери і тех паспорт  у кримчанина, після цього з-за кордону приганяють автомобіль, відповідний даним з викупленого тех паспорта. Потім на машині перебивається ВІН код і на ринок їде зовні "чистий" автомобіль, з оригінальним тех паспортом і державним номерним знаком.

            Звичайно, при такій ситуації, шахраям легше буде продати автомобіль за передорученням, поставивши ціну на 20-30% нижче, або мотивуючи такий спосіб продажу "терміновими справами в іншій державі вже завтра". Але в практиці автомобільних експертів-криміналістів вже зустрічалися автомобілі, які ставилися і знімалися з обліку. Тобто навіть експерти МРЕО не змогли (або не захотіли) помітити факту втручання в ВІН код автомобіля.

            Виходячи з ситуації, що склалася, команда Carlife України не рекомендує купувати автомобілі на кримських номерах за дорученням. Якщо все ж необхідно зробити таку покупку, рекомендуємо звернутися до експертів Науково-дослідного бюро судових експертиз Сантодор, і надати до огляду бажаний автомобіль. Тільки так Ви зможете бути впевненими у легальності угоди і убезпечити себе від проблем у майбутньому.


5 з 5 (4 голосів)
Комментарии
  • Комментарии
  • Vkontakte
  • Facebook
Коментарів ще немає.

Додати коментар

captcha