Діагностика

Дякуючи об'єктивній оцінці стану автомобіля, наш спеціаліст допоможе Вам придбати впевненість у майбутній покупці

ПОВНА ДІАГНОСТИКА автомобіля з пробігом

 

Наші висококваліфіковані фахівці з радістю виїдуть на огляд, обраного Вами автомобіля і перевірять його на наявність фарбованих деталей кузова, підтьоків на видимих вузлах і агрегатах, а так само повністю перевірять працездатність основних вузлів моторного відсіку та електрообладнання салону. Діагностика кузова автомобіля здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання - товщиноміра ЛКП (лако-фарбового покриття) CM - 8828 (докладніше про товщиномір ЛКП ...)


 

Виїзна діагностика автомобіля включає в себе:


  • Докладний огляд кузова автомобіля;
  • Перевірка працездатності основних вузлів і агрегатів;
  • Деталізований завмер ЛКП (лако-фарбового покриття) всіх кузовних деталей автомобіля товщиноміром (непряме визначення масштабів пошкодження авто при ДТП);
  • Об'єктивна оцінка стану салону, приладової панелі, підкапотного простору;
  • Докладний звіт системи CARLIFE з повною історією автомобіля.

Умови діагностики (м. Київ):


1. Виїзд фахівця на 1 автомобіль   -   450 грн.  (1 звіт Carlife у подарунок)

2. Виїзд фахівця на день                 -   1000 грн.  (3 звіту Carlife у подарунок)

    (Не більше 3 автомобілів)

3. Повний супровід                          -   500 грн.

     угоди купівлі-продажу

4. Перевірка авто на арешт            -   250 грн.  ( Докладніше...


* Виїзна діагностика автомобіля надається виключно по Києву та Київській області. Умови для Київської області обумовлюються індивідуально і залежать від віддаленості місця діагностики від Києва.


 

Замовити діагностику та отримати консультацію можна за телефоном - (093) 970-80-38 Олександр.

Так само, Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку і ми обов'язково Вам зателефонуємо

Перед придбанням механічного транспортного засобу покупець повинен переконатися в його належному технічному стані. Якщо зовнішній вигляд автомобіля можна визначити самостійно, оглянувши машину поглядом, то розібратися в інших важливих нюансах без фахівців у вас не вийде.

Безумовно, автомобіль - це дуже складний набір різних систем і механізмів, що працюють в сукупності один з одним. Поломка або наявність якихось несправностей в одній з них може бути непомітна неозброєним оком. Більш того, недобросовісні продавці намагаються будь-якими правдами і неправдами їх маскувати, видаючи несправну автомашину за транспортний засіб, який, нібито, перебуває у відмінному стані.

Таким чином, щоб придбати дійсно хороший автомобіль, і не вкладати в ремонт тисячі і десятки тисяч гривень, потрібно відразу ж оцінити його технічний стан. Виїзна автомобільна діагностика - це найкращий і перевірений часом спосіб визначитися з тим, чи варто викладати свої чесно зароблені гроші за обрану машину.

Яким чином відбувається оцінка технічного стану того чи іншого транспортного засобу?


Виїзна діагностика

Все просто: ви телефонуєте і замовляєте виїзд фахівця, зустріч із яким відбудеться у зручному для вас місці, в заздалегідь обумовлений час. До речі, зовсім необов'язково, щоб на огляді того чи іншого автомобіля ви були присутні особисто.

Наша організація допомагає суттєво заощадити на наступному ремонті купленого автомобіля не тільки гроші, але й час, який так само вважається безцінним. Виїзд фахівця для огляду одного автомобіля обійдеться вам всього в 250 гривень. Заплативши таку невелику суму коштів за послугу, людина отримує складений фахівцем звіт про виконану роботу (список несправностей, а також деталей, які доведеться незабаром замінити). На підставі цих даних, новоявлений автолюбитель вирішує, чи варто йому зв'язуватися з даний транспортним засобом чи ні. Зрештою, саме після такого огляду у вас з'являється шанс сміливо просити суттєву знижку на автомобіль, внаслідок того, що він вимагає подальших грошових вкладень.

Ви можете «орендувати» у нас фахівця на цілий день для огляду відразу декількох автомобілів (але не більше п'яти). Коштує така послуга всього 550 гривень, причому в подарунок додається три докладних звіта CarLife (приклади звітів). Що стосується спеціального обладнання, яке є в нашому розпорядженні, то його ви також маєте можливість орендувати. Наприклад, товщиномір ЛКП обійдеться вам всього лише за 100 гривень на добу (при заставі в 3 тис. гривень).

Отже, що конкретно може визначити наш фахівець після огляду?

По-перше, він з'ясує, чи був даний автомобіль в дорожньо-транспортній пригоді, і які деталі піддавалися рихтуванню чи заміні.

По-друге, чи фарбували його самостійно. Якщо так, то внаслідок чого? Заводська «фарба» має практично ідеальну товщину шару, в той час як поверхня, пофарбована в кустарних умовах (навіть на СТО), координально відрізняється від оригіналу. Товщину лакофарбового покриття визначають за допомогою товщиноміра.

По-третє, професіонал виявить наявність прихованої корозії під кузовом та у важкодоступних місцях.

Слід зазначити, що це далеко не все, що здатний діагностувати фахівець виїзного діагностичного центру. Майстер також перевірить стан двигуна внутрішнього згоряння. При цьому, будуть обов'язково виявлені масляні підтьоки в стиках вузлів, сторонні стуки і шуми. Щоб перевірити стан ходової частини та коробки перемикання передач, наш фахівець організовує невеликий тест-драйв, в процесі якого все стане на свої місця і повну картину про обране авто буде остаточно складено.

На що ще звертається увага? Безумовно, замовнику даної послуги буде дуже цікаво переконатися у справності (або ж несправності) електрообладнання, зовнішнього освітлення, акумулятора і т.п. Звичайно, фахівець в обов'язковому порядку звіряє номери, вибиті на кузові і двигуні транспортного засобу, з наданими покупцем документами.

Звернутися до нас за допомогою - це означає уберегти себе від хитрих шахраїв, яких, на жаль, сьогодні чимало «орудує» на автомобільних ринках. І, найчастіше, дана категорія людей, дізнавшись про те, що ви хочете ретельно продіагностувати їх машину, просто зникає.

Безумовно, звіт, грамотно складений нашим майстром-професіоналом, є вагомим аргументом на користь того, щоб продавець зробив вам істотну знижку. На практиці, так само доведено, що сума знижки дуже часто становить більшу частину коштів, у порівнянні з тим, скільки ви заплатили за послуги фахівців. Головне в цій справі - це вміти правильно торгуватися, нікуди не поспішати і все добре обміркувати.

Виїзна автодіагностика може бути проведена на території України в Києві, а також у Київській області. Природно, виїзд фахівця у віддалені куточки області обговорюється заздалегідь, бо це вимагає різних затрат пального. Телефонуйте нам, консультуйтеся з фахівцями та отримуйте висококваліфіковану допомогу!

4.6 з 5 (147 голосів)