Портмоне як оплатити

Проект eCommerceConnect - безпечні і швидкі платежі за допомогою платіжних карт в інтернеті, зручна захищена система прийому інтернет-платежів

Введіть ваш e-mail та натисніть кнопку “Сплатити”

Введіть свій діючий e-mail. Код доступу до звіту буде спрямований на вказану вами електронну поштову адресу. Вкажіть, що ви згодні з умовами угоди користувача (попередньо ознайомившись з ними) та натисніть кнопку "Сплатити". Після цього система відправить вас на сайт нашого партнера Portmone.com, який використовує у своїх розрахунках платіжну систему eCommerceConnect.

Введіть e-mail і дані платіжної карти:

Ви перейшли на сайт нашого партнера. Введіть ще раз ваш e-mail. Поштова адреса, яку ви вводите в системі eCommerceConnect може відрізнятися від тієї, яку ви вводили на попередньому кроці. Далі заповніть поля, що стосуються даних вашої платіжної картки: тип карти, її номер і термін дії.

Введіть номер перевірки картки

Після перевірки інформації про карту, необхідно ввести 3-хзначний номер перевірки картки (останні 3 цифри на задній стороні картки). Натисніть "Продовжити", щоб завершити процес покупки звіту. Код доступу до звіту буде висланий вам на протязі 5 хвилин на e-mail, зазначений у пункті 1.

4 з 5 (6 голосів)