Опис автомобіля

Безкоштовна перевірка VIN - надасть вам загальне уявленя про автомобіль, а докладний звіт - покаже всі дані, які знаходяться в державних базах та тех. паспорті транспортного засобу

Наша система генерує 2 види звітів: базовий (безкоштовний) і докладний (платний). Розглянемо кожен з них окремо.


Безкоштовна перевірка VIN


Відразу ж, після введення VIN-коду, система за допомогою універсального алгоритму, обчислює заводські дані автомобіля, такі як: марка, модель, рік випуску або модельний рік, обсяг і тип двигуна, тип кузова, країна походження, завод збірки і т.п . По деяким автомобілям, при безкоштовній перевірці VIN, показуються навіть елементи комплектації.


Буває, що не всі дані відповідають дійсності, так як абсолютно точний універсальний алгоритм для всіх марок автомобілів створити практично нереально. Зазвичай, незначні помилки бувають у автомобілів, випущених до 2000 року. Найчастіше це стосується таких даних як об'єм двигуна і кількість циліндрів, потужність, тип палива або тип приводу.


Базовий (безкоштовний)  звіт, генерований за допомогою алгоритму, дає лише загальну інформацію про автомобіль, але, як правило, ця інформація правильна.


Безкоштовна перевірка VIN


Таким чином, безкоштовно перевірити VIN може абсолютно будь-який користувач по абсолютно будь-якому автомобілю, коли-небудь випущеному на території всього світу і, VIN якого складається з 17 символів (докладніше про VIN-коди можна прочитати тут).


Докладний звіт (розділ «Загальна інформація»)


Розділ «Загальна інформація» є невід'ємною частиною докладного звіту CarLife і містить тільки ті дані, які перебувають у державних органах реєстрації автомобілів.


Неточності тут можуть бути тільки в тому випадку, якщо хто-небудь з працівників МРЕВ допустив помилку при внесенні інформації до бази, що практично виключено.


Цей розділ містить такі дані:

  • Марка і модель автомобіля
  • Рік випуску по тех. Паспорту
     
  • Тип і колір кузова
  • Об'єм двигуна і тип палива
     
  • Наявність ГБО (якщо воно вписано в тех. Паспорт)


Ми гарантуємо, що всі дані, що показуються нами в цьому розділі, повністю відповідають даним, що знаходяться в технічному паспорті автомобіля.


Перевірка ВІН

3.6 з 5 (336 голосів)