Про нас

CarLife - це перший український онлайн сервіс, що надає детальну історію і правдиву інформацію про транспортні засоби по їх VIN-коду.


СИТУАЦІЯ НА РИНКУ

Кожен сподівається купити автомобіль "своєї мрії", який служитиме вірою і правдою не один рік. Ми віримо, що витрачаємо значну суму грошей на комфорт і надійність, але в результаті отримуємо чотириколісну "діру", яка починає витягувати гроші.


Найчастіше намагаються приховати: скручений одометр, через те що автомобіль перебував у таксопарку або здавався в оренду; незначні ДТП, які вдалося приховати або, що практично неможливо помітити - машину-потопельник.

ЩО РОБИТИ?


Поєднавши досвід виробників, сучасні Інтернет технології та величезне бажання вдосконалити автомобільний ринок України, ми створили унікальний та доступний для кожного сервіс.


З нашою допомогою ви зможете зробити вірний вибір при купівлі автомобіля. Зважити всі «за» і «проти», ознайомившись з описом автомобіля, інформацією про його попередніх власниках, можливих ДТП та юридичними нюансами.

ЩО РОБИТЬ НАС УНІКАЛЬНИМИ?

CarLife - це доступне джерело інформації для покупців і продавців автомобілів з пробігом. Сьогодні CarLife має найбільш повну базу даних історії автомобілів доступну в Україні, яка щоденно оновлюється з різних джерел.


CarLife прагне стати провідним сервісом, до якого будуть звертатися українські автовласники за інформацією про автомобіль. Крім того, ми плідно співпрацюємо з авто дилерами та авто-порталами.


3.8 з 5 (162 голосів)