Товщиномір ЛКП - запорука успіху у виборі не фарбованого автомобіля

У нашій роботі ми використовуємо тільки високоякісний і точний прилад для вимірювання товщини лакофарбового покриття автомобіля. Таким є товщиномір ЛКП СМ- 8828 .


Отже, що ж він собою являє?


У першу чергу слід відзначити , що це електронний компактний прилад, що дозволяє здійснювати неруйнівний контроль товщини лакофарбового покриття , нанесеного на різні типи металів (магнітні і немагнітні ) . Він відповідає стандартам якості України , за рахунок чого активно використовується нами при оцінці стану автомобілів в польових і лабораторних умовах використання. Таким чином , товщиномір лакофарбового покриття відмінно зарекомендував себе при виїзній автомобільній діагностиці.


Слід зазначити , що оренда товщиноміра - це одна з послуг , що надається нашою організацією всім автолюбителям в Києві та Київській області. Ви можете , як викликати фахівця , який здійснить оцінку тієї чи іншої автомашини , озброївшись усім необхідним обладнанням , так і орендувати прилад у нас ( добу - всього 100 гривень).


І якщо у вас є серйозні підстави припускати , що продавець на вашу думку вас обманює , замовчуючи про будь-які обставини , що стосуються історії машини , то прилад діагностики лкп - це одне з найбільш дієвих способів або підтвердити , або спростувати його доводи .

товщиномір ЛКП        товщиномір

                                              (Не фарбовані деталі кузова автомобіля)


Всі наші товщиноміри ЛКП мають два типи зондів : F -зонд і N- зонд.


Перший ( F -зонд ) - призначений для визначення товщини лакофарбового шару , який нанесено на магнітні поверхні. У даному випадку слід зазначити , що саме такий тип кузовів мають сучасні автомобілі .

N -зонд , навпаки , призначений для визначення товщини фарби на немагнітних покриттях. Ідеально підходить для тестування алюмінієвих , латунних , бронзових , пластмасових та інших поверхонь . Ідеальний при діагностиці дорогих імпортних автомобілів , корпус яких складається з алюмінію.

прилад лкп         датчик лкп

                 (фарбовано без шпаклівки)                  (фарбовано з рихтуванням і шпаклівкою деталі)

 

Технічні характеристики :

 • Принцип дії : вихрові струми F і NF , магнітна індукція ; 
 • Точність: ± 2.5 мкм. або ж ± 1-3% ;
 • Вимірювальний діапазон досить широкий: 0-1250 мкм;
 • Оснащений індикатором низького заряду (індикатор батареї);
 • Експлуатаційні умови дозволяють використовувати його приТемпературі від -15 до + 45 градусів. ( У сильний мороз пристрій може працювати нестабільно ) ;
 • Можливість підключення до ПК для зберігання статистики і роздруківки результатів тестування за допомогою додаткового кабелю і програмного інтерфейсу через RS232C ;
 • Розміри: 126х65х27 ;
 • Вага без урахування батарей: 81 грамів;
 • Дозвіл : 0,1 мкм ( 0 - 99.9um ) ;
 • Живлення: 4 батареї по 1.5V кожна;
 • ПК- інтерфейс : з RS- 232C ;
 • Є функція автоматичного відключення.

 
За допомогою цього товщиноміра ЛКП легко діагностуються всі фарбовані і нефарбовані деталі автомобіля.

Щоб викликати нашого співробітника до місця огляду автомобіля , Ви можете зателефонувати нам за телефоном, вказаним в розділі "Контакти" , а також звернутися за допомогою до нашого онлайн- консультанту або залишити заявку через форму зворотнього зв'язку.


Майстер швидко виявить і визначить всі недоліки та переваги транспортного засобу, який Ви плануєте придбати. У разі виявлення серйозних дефектів Ви будете мати можливість просити суттєву знижку у продавця або ж зовсім відмовитеся від подібної покупки.

4.8 з 5 (21 голосів)