Розшифровка VIN

Звіт "Детальна розшифровка VIN" є самостійним звітом і оплачується окремо. (Вартість звіту - 5 у.о., в еквіваленті грошової одиниці вашої держави). 


Перед придбанням автомобіля з пробігом дуже важливо перевірити, чи збігаються заводські дані з тими, які надає продавець. Наприклад, рік випуску автомобіля. Багато продавців, в оголошеннях, його спеціально завищують, щоб автомобіль здавався молодшим і, відповідно, коштував дорожче. Іноді зустрічаються випадки, що навіть в тех паспорті транспортного засобу стоїть рік випуску молодше на один, а то й на два роки, ніж сам автомобіль. 


Щоб не бути обманутим і не купити кота в мішку ми радимо перед покупкою перевірити автомобіль за допомогою нашої унікальної бази. 


Звіт «Детальна розшифровка VIN-коду» представляє собою витяг з унікальною експертно - криміналістичної бази, яку застосовують фахівці при перевірці чистоти та легальності транспортних засобів в структурах МВС. 


У ній міститься така інформація як: 

  • точна дата випуску автомобіля і модельний рік 
  • обсяг і потужність двигуна в л.с. і кВт 
  • код і заводське назва фарби 
  • тип кузова 
  • тип і номер КПП 

Докладна розшифровка ВІН

 У базі використовуються дані, взяті з каталогів заводів - виробників, оригінальні коди вузлів і агрегатів (двигун, КПП), точні та безпомилкові дані за технічними характеристиками транспортних засобів. 

фото ВІН


                                Розташування номерних табличок 

Розташування ВІН


Фотографії ВІН коду
 
ВАЖЛИВО !!! 
З причин, не залежних від сервісу Carlife-Україна, при замовленні докладної розшифровки VIN-коду по французьких автомобілях та автомобілях марки Porsche, інформація може бути відсутня або видаватися з неточностями, через закриття доступу до заводських і дилерських баз даних. У цих випадках, сервіс Carlife-Україна за надану інформацію відповідальності не несе.

3.5 з 5 (50 голосів)