Наскільки можна довіряти інформації?


На всі 100%, адже ми нічого не вигадуємо самі. Вся інформація надходить з офіційних загальнонаціональних баз даних.

Враховуючи той факт, що процес створення звіту повністю автоматизований, наша інформація подається Вам в саме тому вигляді, в якому вона знаходиться в державних базах, отже, втручання людського фактору неможливе.

Яку інформацію містить звіт?


На сьогоднішній день в наших звітах ми надаємо наступну інформацію:

* Загальна інформація про автомобіль (марка, модель, рік випуску, країна виробництва і т.п.)

* Докладний звіт про попередніх власників та операції, пов'язані з автомобілем (зняття / постановка на облік у МРЕВ, заміна та видача дубліката тех. Паспорта, зміна VIN-коду і т.п., із зазначенням дати і місця, де ці події відбувалися)

* Угон / розшук автомобіля (місце знаходження зараз або чи не перебував коли-небудь автомобіль в угоні / розшуку)

* Детальна інформація про ДТП, якщо такі були (із зазначенням дати, місця ДТП і описом пошкоджень автомобіля).

На кузові автомобіля видно сліди ремонту, а в звіті написано, що ДТП не було?


На 100% гарантувати відсутність ДТП не можна, тому дрібні пошкодження, та й великі теж, не завжди фіксуються власником автомобіля зі зрозумілих причин (небажання викликати ДАІ, платити штраф, спілкуватися зі страховими компаніями і т.п.) Але якщо в базі є інформація про участь автомобіля в ДТП, то краще знати про це, чим не знати.

Як часто оновлюється база?


База оновлюється кілька разів на день в режимі реального часу.

Що таке VIN-код?


Сторінка з докладним описом VIN-коду


Як оплатити звіт?


Ознайомтесь з можливими способами оплати в розділі «Як це працює»


Як зберегти звіт?


Звіт автоматично зберігається у вашому особистому кабінеті (для зареєстрованих користувачів). До того ж,  ви можете роздрукувати його прямо з нашого сайту або відправити собі на e-mail, натиснувши відповідну кнопку.

Сплатив, а звіт не надали?


Ми цінуємо свою репутацію і не займаємося обманом! Якщо ви оплатили звіт, та не отримали його, обов'язково зверніться в службу підтримки на нашому сайті через форму зворотного зв'язку або за вказаним телефоном і ми обов'язково вирішимо вашу проблему в найкоротші терміни.

Який у вас режим роботи?


Служба підтримки користувачів працює з 9.00 - 20.00, а наш сервіс - цілодобово.

Підключення сайту до баз даних постійне і безперервне. Таким чином, ви можете замовляти і отримувати звіти в будь-який час дня і ночі.

Як перевірити автомобіль по VIN-коду?


Для початку знайдіть ВІН код Вашого автомобіля (він знаходиться в тех. паспорті і на кузові авто). Введіть ВІН код в спеціальне віконце на головній сторінці сайту, далі система видає загальні дані про автомобіль і перевіряє його на наявність в базі докладних звітів. Якщо Ви бачите кнопку "оплатити" і напис "Ми знайшли автомобіль, що вас цікавить у нашій базі", можете сміливо оплачувати звіт, так як детальна інформація про Ваше авто є і Ви її обов'язково отримаєте!

Якщо ж над загальною інформацією написано "На жаль автомобіля з вказаним VIN-кодом в нашій базі немає". В такому разі система не запропонує оплату, так як в базі Carlife звіту по даному автомобілю немає.

Як довго генерується звіт?


Звіт генерується від однієї до п'ятнадцяти хвилин. У рідкісних випадках, коли сервера перевантажені, час підготовки звіту може становити до 2-х годин.

Чи містять звіти дані про арешти і штрафи?


Звіти Carlife-Україна не містять інформації про арешти і штрафи, так як штрафи накладаються на фізичних осіб, а не на транспортні засоби. Дані про арешти і заставах транспортних засобів можна дізнатися у будь-якого нотаріуса на території України, замовивши "Витяг з державного Реєстру обтяжень рухомого майна". Але вже найближчим часом ця послуга (арешти) з'являться і в системі CarLife.

Чи можна перевірити автомобіль, пригнаний з Європи?


Сервіс Carlife-Україна працює ТІЛЬКИ з автомобілями, зареєстрованими в Україні! Історії автомобіля до першої реєстрації в Україні - у звітах немає! Так само ми не володіємо інформацією про "європейське життя" автомобіля.

Як дізнатися реальний пробіг авто?


На території України не ведеться централізована фіксація пробігу та сервісного обслуговування автомобілів, тому в режимі online неможливо дізнатися чи відповідає заявлений пробіг дійсності. Актуальність пробігу зможе визначити експерт Carlife при замовленні послуги "Виїзна діагностика"

Чи можу я перевірити автомобіль за державним номерним знаком?


Ні! Ми працюємо ТІЛЬКИ з 17-значним VIN-кодом!

4.3 з 5 (50 голосів)