WebMoney інструкція

Введіть ваш e-mail і натисніть кнопку “Сплатити”

Введіть свій діючий e-mail. Код доступу до звіту буде спрямований на вказану вами електронну поштову адресу.

Виберіть зручний для вас
спосіб оплати

Ви можете зробити платіж за допомогою
-WebMoney-карти (інші способи оплати: WMU-карти);;
- WebMoney Keeper;
- WebMoney Check (через термінали оплати);
Виберіть зручний для вас варіант.

Якщо ви вибрали оплату за допомогою WMU карти перейдіть до кроку 3.
Якщо ви вибрали оплату за допомогою WebMoney Keeper перейдіть до кроку 4.
Якщо ви вибрали оплату через тепмінал перейдіть на пункт 5.

Оплата за допомогою Webmoney карти

Ви можете оплатити сервіс за допомогою передплаченого WMU-карти, яку можна купити в магазинах, торгових точках і на розкладках. Кожна WMU-карта на зворотному боці містить номер і код авторизації, прихований під захисним шаром.


Виберіть пункт "Інші способи" - "WebMoney-карта". Введіть в поле "Номер" номер з картки. Натисніть кнопку "Далі".


Введіть у поле "Код" код авторизації з картки або ваучера, як показано нижче. Введіть контактний email. Натисніть кнопку "Платіж підтверджую".


Зверніть увагу, що якщо вартість Вашої покупки менше номіналу картки, з якої Ви цю покупку оплачуєте, то залишок збережеться на карті і Ви зможете скористатися нею в подальшому для здійснення нових покупок. 

Оплата за допомогою WebMoney Keeper

Для можливості оплати за допомогою WebMoney Keeper Ви повинні бути зареєстрованими в системі WebMoney. У Вас має бути інструмент для роботи з системою і здійснення платежів: Keeper Classic, Keeper Light, Keeper Mobile, Keeper Mini, Keeper для соц. мереж.


Відкрийте програму WebMoney Keeper або запустіть інтерфейс WebMoney, яким ви користуєтесь на своєму комп'ютері. Зверніить увагу! Якщо при замовленні рахунку Ви дійшли до кроку вибору одного з типів оплат за допомогою WebMoney, вибираєте Webmoney Keeper.


Якщо із запропонованого списку, яким Ви користуєтесь, Вами обраний WM Keeper, введіть код з картинки і натисніть "Далі". (перероблене, бо накручено)


Підтверджуйте оплату. Протягом 1 хвилини Ваше замовлення буде оплачене.

Оплата за допомогою WebMoney Check (через термінали оплати)

Щоб користуватися WebMoney Check, не потрібно бути користувачем WebMoney. Придбати WebMoney Check можна, внісши кошти через будь-який платіжний термінал. При цьому замість номера гаманця потрібно вказати номер Вашого мобільного телефону.


У меню платіжного терміналу натисніть WebMoney і у формі введення U гаманця введіть 380 та номер вашого телефону (для України).


Внесіть суму з урахуванням комісії терміналу і вам буде надіслано sms c паролем.


Виберіть на сайті оплату за допомогою WebMoney, потім WebMoney Check, введіть Ваш номер телефону і пароль, який прийшов Вам разом з SMS.


Ви отримаєте ще один пароль - підтвердження платежу. Введіть цей пароль і натисніть "Сплатити". Протягом 1 хвилини Вам буде надано замовлений Вами сервіс. 

3 з 5 (2 голосів)